Impreza integracyjna?

Regaty jachtami żaglowymi!

Zapraszamy Państwa na prawdopodobnie najlepszą imprezę firmową, która łączy rywalizację z teamworkiem i z pewnością zapiszę się w pamięci jako wyjątkowe doświadczenie – Regaty o puchar Prezesa!

W trakcie regat po malowniczych wodach Zatoki Gdańskiej przeżyjecie emocje płynące z żeglarstwa. W roli załóg i pod okiem doświadczonych skipperów, będziecie mieć możliwość wykazania się zarówno umiejętnościami nawigacyjnymi, jak i taktycznymi. Każda jednostka w naszej flocie jest wyposażona tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo, co dopełni Wasze żeglaskie doswiadczenie.

Wybierając naszą ofertę, stawiacie na oryginalność i niezapomniane wrażenia, które pozostaną z Wami na długo po zakończeniu imprezy.

Niepowtarzalne przeżycia na horyzoncie!

Warto podkreślić, że impreza firmowa na wodach malowniczej Zatoki Gdańskiej to nie tylko okazja do zdrowej rywalizacji w morskim klimacie ale także wyjątkowa możliwość przeżycia niezapomnianych chwil spędzonych na morzu.

Wzbogaćcie swoje wydarzenie firmowe o elementy rozrywkowe i edukacyjne, które bez wątpienia wyróżnią tę imprezę na tle klasycznych firmówek. Jak?
Przeprowadzimy profesjonalne (lub półprofesjonalne 🙂 ) szkolenie podczas którego uczestnicy będą mieli okazję m.in. do nabycia nowych umiejętności takich jak zapoznanie się z panującymi na morzu procedurami czy opanowanie specjalistycznej terminologii żeglarskiej a zdobytą wiedzę będą musieli wykorzystać na morzu wykonując polecenia i zadania sternika.

Ponad to, to także doświadczenie prawdziwie nieograniczonej wolności, bliskości z naturą i obserwacja unikatowych krajobrazów, które na lądzie są po prostu niedostępne.

Po zakończeniu porywających regat, zaplanowaliśmy również wieczorne przyjęcie. To będzie okazja do świętowania osiągnięć dnia i do podsumowania emocjonującego dnia spędzonego na pełnym morzu. Nasza propozycja to idealne połączenie integracji, nauki i zabawy, co czyni je atrakcyjnym wydarzeniem firmowym na tle wód Zatoki Gdańskiej, zarówno pod kątem budowania zespołu, jak i unikalnych wrażeń.

Współpraca i rywalizacja
– Uczestnicy w grupach po 10 osób
– Każda ekipa pod nadzorem sternika
– Bojki rozstawione na morzu
– Asekuracja łodziami patrolowymi RIB
– Impreza do 120 osób
– Możliwość połączenia z imprezą w Przystani
– Gdańsk / Gdynia / Sopot

Nasza zaawansowana flota jachtów żaglowych wraz z wykwalifikowaną obsługą gwarantuje pierwszorzędny standard organizowanych przez nas imprez żeglarskich. Niezależnie od liczby gości, nawet do 120 osób! Dysponujemy wystarczającą ilością jednostek, co pozwala każdemu uczestnikowi na pełne doświadczenie uroków żeglowania.

Dzięki naszej dbałości o jakość i pełnym zaangażowaniu, zapewniamy nie tylko przyjemność z żeglowania, ale również profesjonalizm, który odzwierciedla się w każdym aspekcie organizacji imprez na naszych jachtach.

Napisz do Nas już teraz!

    Ten formularz jest dodatkowo chroniony przez reCAPTCHA i Google. Akceptuję Politykę Prywatności i Warunki użytkowania.

    jacht żaglowy

    Jakie jeszcze mamy propozycje?

    Sprawdź poniżej.

    Nasze propozycje mogą być gotowym scenariuszem lub inspiracją do stworzenia Waszego eventu.