Firmowa integracja?

Impreza w przystani!

Organizacja imprezy firmowej w przystani jachtowej w stylu marynistycznym to naprawdę nieszablonowy scenariusz imprezy firmowej! Dlatego ten event zapada w pamięci uczestnikom eventu.
Przede wszystkim  naturalnie wystylizowana przestrzeń na której urządzamy wyborne biesiady to unikatowe rozwiązanie. Ponadto wyśmienite jedzenie, grill z grill masterem oraz muzyka na żywo to elementy zapewniające niezwykłą atmosferę każdego eventu.

Na dodatek nasza przystań oferuje zadaszenie a to doskonałe rozwiązanie, by cieszyć się świeżym powietrzem bez obawy o kaprysy pogody.

Prawdziwie piracka biesiada - rumem płynąca!

jacht podczas regat jachtów żaglowych

Zapewniamy kompleksową ucztę w formie biesiady a na deser możemy dołączyć atrakcję w postaci rejsów jachtem po malowniczej Motławie. Jest to wyjątkowa okazja, by podziwiać panoramę miasta z pokładu jachtu, co z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich gości.

Ponadto, podczas imprezy firmowej w przystani jachtowej oferujemy możliwość zorganizowania gry terenowej, która wprowadzi element rywalizacji i zabawy. Gra terenowa z elementami podchodów to doskonały sposób na integrację zespołu i wspólne przeżywanie przygód.

Szanty i jedzenie prosto z rusztu!
impreza na świeżym powietrzu
do 120 osób
przystań w Gdańsku z widokiem na marinę

Impreza w przystani to też idealne miejsce aby wprowadzić marynistyczny dresscode dla uczestników! Taki krok pozwala uczestnikom jeszcze bardziej zanurzyć się w atmosferze morskiej przygody i podkreśla unikalny charakter eventu.

Nasza oferta to gwarancja satysfakcji i niezapomnianych wrażeń, które połączą pracowników i pozwolą im na chwilę zapomnienia o codziennych obowiązkach. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu – przystań jachtowa to idealne miejsce na firmową imprezę w klimacie marynistycznym.

Napisz do Nas już teraz!

    Ten formularz jest dodatkowo chroniony przez reCAPTCHA i Google. Akceptuję Politykę Prywatności i Warunki użytkowania.

    jacht żaglowy

    Jakie jeszcze mamy propozycje?

    Sprawdź poniżej.

    Nasze propozycje mogą być gotowym scenariuszem lub inspiracją do stworzenia Waszego eventu.