Impreza integracyjna?

Adrenalina na wodzie!

Szybkie i wygodne łodzie patrolowe typu RIB to jedna z lepszych form zwiedzania Zatoki Gdańskiej. Rejs ten jest gwarancją wyjątkowych wspomnień i niech nikt nie da się zmylić tym niepozornym pontonom! Uczestnicy rejsów nie skarżą się ani na brak wygody ani na brak wrażeń.

W bardzo szybkim czasie jesteśmy w stanie pokonywać spore odległości na wodzie dzięki czemu zapewniamy uczestnikom wycieczki atrakcyjne doznania związane z prędkością i pokonywaniem fal Morza Bałtyckiego.

Niepowtarzalne przeżycia na horyzoncie!

Prędkość i komfort
– łodzie dla 8-16 osób
– silniki 300-600 KM
– obsługujemy grupy do 80 osób
– cała Zatoka Gdańska w zasięgu
– podziwianie Trójmiasta od strony morza
– Gdańsk / Gdynia / Sopot

Zaproponujemy sprawdzoną trasę, którą indywidualnie dobierzemy uwzględniając to ile czasu macie do dyspozycji oraz ile czasu chcecie spędzić na wodzie.

Pływamy po całej Zatoce Gdańskiej z możliwością realizacji postojów w portach lub przy plaży. Dzięki czemu zrealizujemy krótkie i szybkie przeprawy ale także dłuższe rejsy z postojami podczas których zwiedzicie wskazaną atrakcje lub zjecie świeżą morską rybkę. zrealizujemy krótkie i szybkie przeprawy jak i

Realizujemy rejsy dla mniejszych i większych grup więc nie wahaj się i napisz do nas za pośrednictwem formularza poniżej a przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie!

Dbamy o dobrą zabawę tak samo jak o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Dlatego pływamy na nowych, sprawnych i bezpiecznych sprzętach a nasza załoga posiada odpowiednie przeszkolenie zarówno skiperskie jak i ratownictwa morskiego. Cała flota łodzi motorowych posiada niezbędne certyfikaty i przeglądy techniczne.

Oferujemy elastyczność oraz kreatywność przy wyborze tras rejsów i również dopasowaną do warunków pogodowych w dniu imprezy!

Napisz do Nas już teraz!

    Ten formularz jest dodatkowo chroniony przez reCAPTCHA i Google. Akceptuję Politykę Prywatności i Warunki użytkowania.

    rib3

    Jakie jeszcze mamy propozycje?

    Sprawdź poniżej.

    Nasze propozycje mogą być gotowym scenariuszem lub inspiracją do stworzenia Waszego eventu.