Luksusowy Katamaran

do 22 os. | od 2850 zł za 1 godzinny rejs

  • START: Sopot (Gdańsk i Gdynia za dopłatą)
  • KATAMARAN: luksusowy z profesjonalną załogą
  • POKŁAD: 150 m²
  • możliwość zorganizowania imprezy z cateringiem i alkoholem

LUKSUSOWY KATAMARAN:

Od lat na naszym katamaranie organizujemy prestiżowe spotkania i eventy. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na pokład zabierzemy do 22 osób. Załoga jachtu jest profesjonalna i doświadczona, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Portem macierzystym katamaranu jest Sopot

Istnieje możliwość rozpoczęcia rejsu w Gdańsku lub Gdyni za dopłatą

CATERING NA JACHCIE:

Korzystamy z usług naszych zaprzyjaźnionych firm cateringowych. dzięki temu wiemy zawsze jest on podany profesjonalnie i zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Serwujemy bufet zimny i ciepły a dla najbardziej wymagających możemy zaproponować live cooking.

IMPREZY INTEGRACYJNE NA KATAMARANIE:

We wnętrzu katamaranu można bez problemu przeprowadzić szkolenie gdyż jest wyposażony we wszelki sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy. W przerwach można podziwiać piękne widoki oraz odpoczywać na pokładzie.

REJSY KATAMARANEM:

Rejsy to znakomita szkoła pracy zespołowej, znakomita integracja a przy tym morska przygoda. Rejs pozytywnie wpłynie na relacje w Waszej firmie lub rodzinie.

IMPREZA RODZINNA NA KATAMARANIE:

Na katamaranie zorganizujemy chrzciny, obiady weselne ale również imprezę urodzinową. Wszystko zależy od Waszej fantazji. Oferujemy Wam dużą, wygodną przestrzeń a także luksusowy pokład słoneczny. Mamy możliwość zaproszenia również barmana, który będzie Wam serwował pyszne drinki przez cały rejs.

PŁATNOŚĆ:

Wystawiamy faktury VAT – podana cena jest ceną netto.