Turystyczny Jacht Motorowy

do 10 osób | od 7500 zł za cały dzień

  • CZAS TRWANIA: od 2 godz do kilku dni
  • START: Gdańsk/Gdynia/Sopot
  • LICZBA OSÓB: do 12
  • JACHT: 11 m – Cranchi

TURYSTYCZNY JACHT NA WYNAJEM:

Zupełnie nowy, luksusowy jacht motorowy. Dwa silniki po 300KM Komfortowe i szybkie pływanie po Zatoce Gdańskiej oraz Morzu Bałtyckim. Dzięki tej ofercie mogą Państwo zrealizować wszelkie wymarzone podróże.

Jachtem możemy popłynąć na Hel z przystankiem na obiad, możemy zorganizować fantastyczną wycieczkę do innych portów – również z noclegiem.

CZARTER WYGODNEGO JACHTU MOTOROWEGO:

Jacht z włoskiej stoczni Cranchi to najwyższa dbałość o szczegóły wykonania, ale przede wszystkim niebywały komfort przebywania na jachcie zarówno podczas przemieszczania się jak i postoju w marinie.

Od Was zależy czy płyniemy prędkością spacerową czy wykorzystujemy moc w całości. Prędkość maksymalna jachtu to około 36 węzłów

BARDZO ELEGANCKIE WNĘTRZE ORAZ DYSKRETNA OBSŁUGA JACHTU:

Podczas rejsu naszym jachtem gwarantujemy Państwu najwyższej klasy obsługę jachtu. Nasi klienci wraz ze swoimi gośćmi mogą poczuć się jak gwiazdy na morzu, podczas gdy obsługa zadba o miły przebieg rejsu.

CATERING I ALKOHOL NA JACHCIE:

Oferujemy pełną obsługę rejsu – oferujemy zapełnienie barku w najwyższej klasy alkohole, jak również catering w formie przekąsek lub dań ciepłych do zaserwowania podczas rejsu jak i w marinie – wybór należy do Państwa.

 

PŁATNOŚĆ:

Wystawiamy Faktury VAT. Podana cena jest ceną netto.